O nas


Nie jesteśmy klasyczną agencją. 

Pracujemy na projektach, nie mamy klientów tylko partnerów, nie zatrudniamy specjalistów – my z nimi współpracujemy. 

Starannie dobieramy teamy  do naszych projektów. Mamy tę przewagę rynkową, że dzięki naszym kontaktom i doświadczeniu dobierzmy tych właściwych. 

Jak pracujemy:

Bierzemy pod uwagę analizę historycznych działań, konkurencję, potencjał sprzedażowy i wizerunkowy. 

Każdą współpracę zaczynamy od rozmowy i  poznania biznesu klienta. Badamy jego potrzeby, opowiadamy o sobie, mówimy o możliwościach, szansach i problemach. 

Jesteśmy w stałym kontakcie z Partnerem i korzystamy z jego doświadczenia. Dzięki temu poznajemy jego biznes i jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania dla jego firmy. Stawiamy na komunikację i partnerstwo. My nie szukamy klientów, lecz Partnerów biznesowych, których możemy wspierać w rozwoju ich biznesu dobierając odpowiednie narzędzia marketingowe. Takie podejście pozwala na efektywne realizowanie celów sprzedażowych i wizerunkowych we wszystkich kanałach online.

Co nas wyróżnia?

100% Skuteczność – dokładamy wszelkich starań aby każda realizowana przez nas kampania była dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości. Każdy projekt, który dla Ciebie wykonamy będzie zawsze odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

100% Indywidualne Podejście – bez Ciebie nie moglibyśmy robić tego co sprawia nam największą przyjemność! Dlatego przekonasz się jak bardzo Cię cenimy!

100% Bezpieczeństwo – wiemy jak wiele Twój biznes znaczy dla Ciebie! Z nami możesz być pewny, że Twoje standardy bezpieczeństwa nigdy nie zostaną naruszone. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy na każdym etapie.

100% Profesjonalizm – nasze doświadczenie zdobywaliśmy w Polsce oraz za granicą. Możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo na każdym etapie Twojego biznesu!