Usługi

Strony www, landing page, bannery

strony www

Przejrzysta, atrakcyjna wizualnie strona internetowa powinna być wizytówką każdej firmy. Zajmujemy się kompleksową realizacją wszelkich projektów internetowych, tworzymy responsywne strony internetowe (web), blogi oraz sklepy www. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej konsultujemy pomysły z naszym klientem. Strony dla naszych klientów tworzymy w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu witryn internetowych. Proponujemy funkcjonalne, estetyczne i proste w obsłudze strony. Z racji tego, że każdy klient jest inny, podchodzimy do niego indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania.

Oprócz tworzenia standardowych witryn internetowych dodatkowa oferujemy stworzenie Landing Page. Jest to nowy skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów. Pojedyncza strona internetowa, która ma za zadanie spełnienie określonego celu – pozostania na stronie, a następnie do konwersji np. zapisania się do listy mailingowej.

Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie tworzenia banerów reklamowych. W tym momencie baner jest jedną z najpopularniejszych metod reklamowania się w sieci. Projektujemy banery reklamowe w technologii flash oraz gif, jpg we wszystkich popularnych formatach.

Poproś o bezpłatną wycenę

WYŚLIJ FORMULARZ